ADSL Başvuru Sistemleri
ADSL Başvuru Sistemleri
ADSL Başvuru Sistemi sayesinde internet Adsl basvurulari Smile , TTnet veya 3. bir firmada olsa ekstra birseye gerek kalmadan sistem üzerinden olusturabilmektesiniz. Ayrıca baglanti türleri, kampanyalar ve firsatlari otomatik olusturabilirsiniz, Haber ve duyuru ekleyebilir. Bunlari bayilerin okumasini saglayabilirsiniz. Bayilerinizin tahakkuklarini takip etmelerini ve görüntülemelerini saglayabilirsiniz.
 
 
Sistem Özellikleri
 
1. Bayi girisi yapilir ve bayi formu doldurarak adsl, telefon basvurusu yapar. 
 
2. Bayinin yaptigi basvuru yönetici tarafindan görüntülenir ve detay incele bölümünden incelenir. 
 
3. Bayi tarafindan girilen bilgilerde eksiklik ve yanlislik varsa yönetici tarafindan düzentilebilir. 
 
4. Incelenen basvuru telekoma giris yapildiktan sonra ordan alinin tahakkuk formu müsteriye ibraz edilmek üzere sisteme yüklendir.
 
5. Bayinin tüm islemleri bayi panelinden takip edebilmektedir, basvurusunun hangi asamda oldugunu 'Inceleme - Eksik Evrak - Isleme Alindi - Onaylandi' seklindeki ibarelerle görebilmektedir.
 
6. Bayilere stok olarak verilen modemlerin seri numaralari panelden girilerek, bayilerin ellerindeki bosta ve tahsis edilen modemler görülebilmektedir.
 
7. Bayilere toplu veya tek tek mesaj atilabilmektedir.
 
8. Admin panelinizin açik olmadigi düsünülerek, Bayinin telefon ve adsl basvurusunda bulundugu size mail yoluylada iletilmektedir.
 
 
NAZARWEB KURUMSAL
Nazarweb İnternet Hizmetleri, yazılım ve tasarım alanında yenilikçi bir şirket olarak sektörde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla ihtiyaçlarınızı en iyi çözümler üreterek uzman yazılım ve grafiker kadrosuyla karşılamaya devam etmektedir.
İLETİŞİM

Tekno-Sel Bilişim Teknolojileri - Malatya Web Tasarım

İsmetiye Mah. İsmetiye sok. Nuri İlyasoğlu İş Mrk. Kat:1 No:4 MALATYA
Tel: 0 422 323 0 333  Faks: 0 422 325 5 721
E-Posta : cumali@nazarweb.com.tr
SOSYAL MEDYA
Facebook Google Plus
Copyright © 2001 - 2018