Kurumsal
Kurumsal
Nazarweb İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen bir  Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir.
 
Bugün bulunduğu konum itibariyle Nazarweb bilişim sorumluluk ve yükümlülüklerinin bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir.
 
Nazarweb' in amacı bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, tanıtımlarını en uygun, doğru ve etkili şekilde yapmak, yeni dünyalara açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli iletişim ve etkilişim aracı haline gelen İnternet' te yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.
 
Nazarweb  İnternet konusunda çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Bu hizmetler Alan-Adı işlemleri, web sayfalarının tasarım, barındırma ve yayınlanması, veritabanı uygulamaları, İnternet tabanlı yazılım geliştirme, elektronik ticaret sistemleri başlıkları altında toplanabilir.
 
Nazarweb  ürettiği yazılımlarda ve web sitelerinde günümüzün en son teknolojileri ve yazılım geliştirme ekibimiz tarafından tasarlanmış özel uygulamalar kullanılır. Kendini sürekli yenileyen ekibimiz; heyecanı, tecrübesi ve dinamikliği ile yepyeni projelere imza atmaktadır.
NAZARWEB KURUMSAL
Nazarweb İnternet Hizmetleri, yazılım ve tasarım alanında yenilikçi bir şirket olarak sektörde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla ihtiyaçlarınızı en iyi çözümler üreterek uzman yazılım ve grafiker kadrosuyla karşılamaya devam etmektedir.
İLETİŞİM

Tekno-Sel Bilişim Teknolojileri - Malatya Web Tasarım

İsmetiye Mah. İsmetiye sok. Nuri İlyasoğlu İş Mrk. Kat:1 No:4 MALATYA
Tel: 0 422 323 0 333  Faks: 0 422 325 5 721
E-Posta : cumali@nazarweb.com.tr
SOSYAL MEDYA
Facebook Google Plus
Copyright © 2001 - 2018